tefekküre dalmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "tefekküre dalmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."tefekküre dalmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

tefekküre dalmak nedir, tefekküre dalmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

tefekküre dalmak nedir? tefekküre dalmak ne demek, tefekküre dalmak eş anlamlısı, tefekküre dalmak anlamı, tefekküre dalmak açıklaması, tefekküre dalmak ile ilgili bilgi, tefekküre dalmak kelimesinin anlamı, tefekküre dalmak hakkında bilgi, tefekküre dalmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, tefekküre dalmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, tefekküre dalmak kelimesinin eş anlamlısı, tefekküre dalmak wikipedia, tefekküre dalmak sözcüğünün eş anlamlıları...
tefekküre dalmak kelimesi geçen yazılar

bhikku
yy- öğretilerini gündelik yaşama uygulamak ve tefekküre dalmak amacıyla ailelerini ve dünya uğraşlarını terk eden dilenci müritlerdi.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık