teessür etmek

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "teessür etmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."teessür etmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

teessür etmek nedir, teessür etmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

teessür etmek nedir? teessür etmek ne demek, teessür etmek eş anlamlısı, teessür etmek anlamı, teessür etmek açıklaması, teessür etmek ile ilgili bilgi, teessür etmek kelimesinin anlamı, teessür etmek hakkında bilgi, teessür etmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, teessür etmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, teessür etmek kelimesinin eş anlamlısı, teessür etmek wikipedia, teessür etmek sözcüğünün eş anlamlıları...

teessür etmek nedir? teessür etmek ne demek?
1. üzülmek, acımak
"bunun üzerine naim efendi ikide bir teessürden boğulan bir sesle söylemeye başladı." - y. k. karaosmanoğlu

teessür etmek eş anlamlısı
acımak, üzülmek

teessür etmek kelimesi geçen yazılar

fenerbahçe sk
enkazı karşısında derin bir teessür -üzüntü- duymamak kabil değildir. hatıraları fenerbahçe gençliğine kitap halinde hediye etmek gene mümkündür.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık