sürüden ayrılmak

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "sürüden ayrılmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."sürüden ayrılmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

sürüden ayrılmak nedir, sürüden ayrılmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

sürüden ayrılmak nedir? sürüden ayrılmak ne demek, sürüden ayrılmak eş anlamlısı, sürüden ayrılmak anlamı, sürüden ayrılmak açıklaması, sürüden ayrılmak ile ilgili bilgi, sürüden ayrılmak kelimesinin anlamı, sürüden ayrılmak hakkında bilgi, sürüden ayrılmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sürüden ayrılmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, sürüden ayrılmak kelimesinin eş anlamlısı, sürüden ayrılmak wikipedia, sürüden ayrılmak sözcüğünün eş anlamlıları...

sürüden ayrılmak nedir? sürüden ayrılmak ne demek?
sürüden ayrılmak
kelime türü : belirtilmemiş
1. herkesin tuttuğu yolu bırakıp ayrı bir yol tutturmak, herkesin yaptığını yapmamak
"karşıki yamaçların sırtında kısrak sürüleri çanlarını sallayarak otluyordu." - r. h. karay

eş anlamlıları bulunamadı.
bulunamadı

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık