Sketchup

sketchup anlamı ,ilk olarak google firması tarafından satın alınıp geliştirilen,daha sonra trimple(gps ve haritalam sistemleri konusunda uzman) f...

1. ilk olarak google firması tarafından satın alınıp geliştirilen,daha sonra trimple(gps ve haritalam sistemleri konusunda uzman) firmasına satılan, 30 milyon kullanıcısının olduğu 3 boyutlu çizim tasarım programıdır. bu programla ilgili eğitim içeriğine http://www.sketchupturkiye.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
2. google tarafından üretimi yapılan üç boyutlu modelleme programıdır. basit bir arayüzü ve sınırlı sayıda komutu vardır. eklenen bkz: plugin parçaları sayesinde çok geniş özelliklere sahip olur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık