sayı göstergesi

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "sayı göstergesi" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."sayı göstergesi" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

sayı göstergesi nedir, sayı göstergesi ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

sayı göstergesi nedir? sayı göstergesi ne demek, sayı göstergesi eş anlamlısı, sayı göstergesi anlamı, sayı göstergesi açıklaması, sayı göstergesi ile ilgili bilgi, sayı göstergesi kelimesinin anlamı, sayı göstergesi hakkında bilgi, sayı göstergesi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sayı göstergesi sözcüğü ne anlama gelmektedir, sayı göstergesi kelimesinin eş anlamlısı, sayı göstergesi wikipedia, sayı göstergesi sözcüğünün eş anlamlıları...

sayı göstergesi nedir? sayı göstergesi ne demek?
1. isim sayıları veya sayı durumunu gösteren levha, sayı levhası


sayı göstergesi kelimesi geçen yazılar

parapsikoloji
test etmek için rastgele sayı üreteçleri kullanmayı, duyular- psişik yeteneklerin varlığının bir göstergesi olarak değerlendirilir

mahmud raif efendi
ingiltere yanlısı siyasetinin bir göstergesi olarak 1800-1805 osmanlı tarihi araştırma ve uygulama dergisi, sayı: 7 -1997-, sh: 319-338, ankara.

ortalama
dizisinin orta konumunu, tek bir sayı ile ifade eden betimsel istatistik ölçüsüdür. ortalaması merkezsel konum göstergesi olmaktan çıkmıştır.

keşan
bu sayı, mevsim özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermekte, ticari hayatın bir başka göstergesi olan borsa işlemleri keşan ticaret

devrimci yol
askeri mahkemelerce kimi dosyalar birleştirildiği için net bir sayı hareketi olmaktan öteye gitmeye çalıştığının bir göstergesi sayılabilir.

ex libris
bir mülkiyet işareti, sahiplenme göstergesi olmanın yanında kitabın böylece tek sayı olma durumunu kaybeden bu kitapların, hırsızlıktan ve

call of duty 2
can göstergesi ve düşmanlardan düşen can yükseltici paketler oyundan kapmışsa düşmandan bayrağınızı geri alana kadar sayı yapma imkânınız yoktur.

trablus kuşatması
de katılmasını v. karl, bu kuşatmada fransa kuvvetlerinin de yer aldığının göstergesi olarak yorumladı kaynakça : sayı url http://books. google.

layka
saatlerinden itibaren uzay aracından gelen canlılık göstergesi kalmamıştı. temmuz 2009 | yayımcı redorbit ,atlas tarih dergisi, 2010, sayı:1, sf.

bilgisayar mimarisi
yapımcılar saat hızını bir performans göstergesi olarak almamaktadırlar. bu sayı çok geniş sıralı bir tasarım seçenekleri tarafından

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık