saygı duymak (veya beslemek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "saygı duymak (veya beslemek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."saygı duymak (veya beslemek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

saygı duymak (veya beslemek) nedir, saygı duymak (veya beslemek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

saygı duymak (veya beslemek) nedir? saygı duymak (veya beslemek) ne demek, saygı duymak (veya beslemek) eş anlamlısı, saygı duymak (veya beslemek) anlamı, saygı duymak (veya beslemek) açıklaması, saygı duymak (veya beslemek) ile ilgili bilgi, saygı duymak (veya beslemek) kelimesinin anlamı, saygı duymak (veya beslemek) hakkında bilgi, saygı duymak (veya beslemek) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, saygı duymak (veya beslemek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, saygı duymak (veya beslemek) kelimesinin eş anlamlısı, saygı duymak (veya beslemek) wikipedia, saygı duymak (veya beslemek) sözcüğünün eş anlamlıları...

saygı duymak (veya beslemek nedir? saygı duymak (veya beslemek) ne demek?)
saygı duymak (veya beslemek)
kelime türü : belirtilmemiş
1. birine, bir şeye karşı saygı hissetmek
"insanlara saygıyı yitirdin mi yandın bittin, on paralık oldun demektir." - y. kemal

bu sayfayı paylaş :

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık