Rüyalar Ve Karabasanlar filmi

video izle
rüyalar ve karabasanlar filminin orjinal ismi rüyalar ve karabasanlar özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

rüyalar ve karabasanlar - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

fantastik,gerilim,korku,psikolojik,kısa film türünde bir filmdir. filmin yönetmeni senaristi stephen king , kim lemasters , peter filardi , lawrence d. cohen , mike robe , april smith 2007 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film sürmektedir.

rüyalar ve karabasanlar filmi konusu
aklınızı kaçırtacak 4 hikaye.eğer rüyaların rahatsız edici olduğunu düşünüyorsanız bir de stephen king’inkabuslarını hayal edin.sıradan olanın ötesine geçin. mantığın ötesine geçin. olağanüstünün sıradansayıldığı ve çılgınlığın pusuda beklediği stephen king’in aklınızı başınızdanalacak bu 4 hikayesi ile hayalgücünün dünyasına yolculuk edin. sonra kameraarkası görüntülerle ötenin de ötesine geçin.

rüyalar ve karabasanlar filmi oyuncuları ve rüyalar ve karabasanlar kadrosu
william h. macy,william hurt,ron livingston,claire forlani,henry thomas,eion bailey


yapımcılığını mike robe,jeffrey m. hayes yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık