pıt pıt atmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "pıt pıt atmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."pıt pıt atmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

pıt pıt atmak nedir, pıt pıt atmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

pıt pıt atmak nedir? pıt pıt atmak ne demek, pıt pıt atmak eş anlamlısı, pıt pıt atmak anlamı, pıt pıt atmak açıklaması, pıt pıt atmak ile ilgili bilgi, pıt pıt atmak kelimesinin anlamı, pıt pıt atmak hakkında bilgi, pıt pıt atmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, pıt pıt atmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, pıt pıt atmak kelimesinin eş anlamlısı, pıt pıt atmak wikipedia, pıt pıt atmak sözcüğünün eş anlamlıları...

pıt pıt atmak nedir? pıt pıt atmak ne demek?
1. korku, heyecan vb. bir sebeple kalbi fazla çarpmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık