Non-Stop filmi

video izle
non-stop filminin orjinal ismi non-stop özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

non-stop - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

aksiyon,gerilim türünde bir filmdir. filmin yönetmeni jaume collet-serra senaristi john w. richardson , christopher roach 2014 - abd ,  fransa yapımı bir film izleyeceksiniz. film sürmektedir.

non-stop filmi konusu
bill marks, bir polis olarak uçak yolculuğuna çıkar ve uçaktakilerin güvenliği onun elindedir. yolculuğunu sürdüren bill marks'a yolculuk sırasında bir mesaj gelir ve bu mesajda ona bir görev verilir. bu görev ise kısıtlı bir zaman içindedir. bill marks gelen mesajdakileri talimatları yerine getirmezse, uçaktaki yolcuların hepsi ölecektir.

non-stop filmi oyuncuları ve non-stop kadrosu
liam neeson,julianne moore,anson mount,michelle dockery,scoot mcnairy,corey stoll,jon abrahams,bar paly,linus roache,charlotte kirk,amanda quaid,toshiko onizawa,finise avery,lupita nyong'o,frank deal,andrew alberson,quinn mccolgan,ari barkan,edoardo costa,bryan fox,lars gerhard,corey hawkins,alejandro cardenas,liz thomas,gregg micheals,jason butler harner,omar metwally,nate parker,frankie ramos,perri lauren,chris nuñez (i)


yapımcılığını susan downey,alex heineman,steve richards,andrew rona,joel silver yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık