milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin)

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) nedir, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) nedir? milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) ne demek, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) eş anlamlısı, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) anlamı, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) açıklaması, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) ile ilgili bilgi, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) kelimesinin anlamı, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) hakkında bilgi, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) sözcüğü ne anlama gelmektedir, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) kelimesinin eş anlamlısı, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) wikipedia, milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) sözcüğünün eş anlamlıları...

milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin nedir? milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin) ne demek?)
milletin ağzı torba değil ki büzesin (veya dikesin)
kelime türü :
1. "başkalarının söyleyeceklerine engel olamazsınız" anlamında kullanılan bir söz

bu sayfayı paylaş :

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık