meydan (birine veya bir şeye) kalmamak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "meydan (birine veya bir şeye) kalmamak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."meydan (birine veya bir şeye) kalmamak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

meydan (birine veya bir şeye) kalmamak nedir, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

meydan (birine veya bir şeye) kalmamak nedir? meydan (birine veya bir şeye) kalmamak ne demek, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak eş anlamlısı, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak anlamı, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak açıklaması, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak ile ilgili bilgi, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak kelimesinin anlamı, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak hakkında bilgi, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak sözcüğü ne anlama gelmektedir, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak kelimesinin eş anlamlısı, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak wikipedia, meydan (birine veya bir şeye) kalmamak sözcüğünün eş anlamlıları...

meydan (birine veya bir şeye kalmamak nedir? meydan (birine veya bir şeye) kalmamak ne demek?)
anlam eklenecek

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık