mevkuf

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "mevkuf" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."mevkuf" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

mevkuf nedir, mevkuf ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

mevkuf nedir? mevkuf ne demek, mevkuf eş anlamlısı, mevkuf anlamı, mevkuf açıklaması, mevkuf ile ilgili bilgi, mevkuf kelimesinin anlamı, mevkuf hakkında bilgi, mevkuf kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, mevkuf sözcüğü ne anlama gelmektedir, mevkuf kelimesinin eş anlamlısı, mevkuf wikipedia, mevkuf sözcüğünün eş anlamlıları...

mevkuf nedir? mevkuf ne demek?
1. sıfat, eskimiş vakfedilmiş
2. hukuk tutuklu
"hapishaneler basılıyor ve mevkuflar paramparça ediliyor." - n. f. kısakürek

mevkuf eş anlamlısı
tutuklu, tutuklu

mevkuf kelimesi geçen yazılar

rüştü erdelhun
halen mevkuf olup, ne sıfatta olduğumu bile bilmediğimi, hayatım pahasına da olsa böyle bir dönekliğin kabil olmayacağını söyledim ve reddettim"

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık