Maceracı filmi

video izle
maceracı filminin orjinal ismi adventurer maceracı özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

maceracı - adventurer filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

komedi,kısa film türünde bir filmdir. filmin yönetmeni charlie chaplin , edward brewer senaristi charlie chaplin , vincent bryan , maverick terrell 1917 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film 31dk sürmektedir.

maceracı filmi konusu
chaplin bu filmde gardiyanların elinden kaçmayı başaran bir suçluyu canlandırmaktadır. onlardan kurtulduktan sonra tesadüfen zengin bir ailenin kızını (edna) boğulmaktan kurtarır ve ona minnettar olan aile tarafından evlerine davet edilir. fakat edna'dan hoşlanan ve charlie'yi alt etmek isteyen rakibi (eric cambell) ondan şüphelenir. edna'nın evinde verilen bir yemek daveti bu ikilinin çatışmasına sahne olur ve rakibi charlie'nin peşine polisleri takar. charlie ise ustalıklı manevralarla diğer insanlara belli etmeden hem polislerle hem de rakibiyle mücadele etmeyi sürdürür.

maceracı filmi oyuncuları ve maceracı kadrosu
charlie chaplin,edna purviance,eric campbell,henry bergman,albert austin,phyllis allen,monta bell


yapımcılığını john jasper yapmıştır. filmin diğer adı adventurer

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık