kucağına düşmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kucağına düşmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kucağına düşmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kucağına düşmek nedir, kucağına düşmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kucağına düşmek nedir? kucağına düşmek ne demek, kucağına düşmek eş anlamlısı, kucağına düşmek anlamı, kucağına düşmek açıklaması, kucağına düşmek ile ilgili bilgi, kucağına düşmek kelimesinin anlamı, kucağına düşmek hakkında bilgi, kucağına düşmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kucağına düşmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, kucağına düşmek kelimesinin eş anlamlısı, kucağına düşmek wikipedia, kucağına düşmek sözcüğünün eş anlamlıları...

kucağına düşmek nedir? kucağına düşmek ne demek?
1. düşman, felaket, sefalet vb. kötü şeylerin veya durumların içine düşmek, onlarla karşılaşmak
"kucağımdaki yavrumla yapayalnız kalmıştık." - s. m. alus


kucağına düşmek kelimesi geçen yazılar

ramazanlı, sarıkaya
alaca düşmek üzümlerin tatlanmaya başlaması 6. anadan üryan çıplak kültür : havkalamak apar topar kucağına almak 70. havkiyetsiz vefasız 71.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık