kubarmak

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kubarmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kubarmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kubarmak nedir, kubarmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kubarmak nedir? kubarmak ne demek, kubarmak eş anlamlısı, kubarmak anlamı, kubarmak açıklaması, kubarmak ile ilgili bilgi, kubarmak kelimesinin anlamı, kubarmak hakkında bilgi, kubarmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kubarmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, kubarmak kelimesinin eş anlamlısı, kubarmak wikipedia, kubarmak sözcüğünün eş anlamlıları...

kubarmak nedir? kubarmak ne demek?
1. nsz, halk ağzında hindi veya güvercinin tüyleri kabarmak
2. mecaz çalımlı bir tavır takınmak


kubarmak kelimesi geçen yazılar

aşağıçaybelen, bayat
kültür : kubarmak: şişinmek. macır : muhacir,göçmen. meram : dert. mılcımış : bozulmuş,cıvımış,kokuşmuş. nalin : tahta terlik. ötürek ishal olma.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık