kız isimleri

kız çocuk doğmadan önce en fazla tartışılan konulardan bir tanesi de isminin ne olacağıdır. kız isimleri konusunda ebeveynlerin ve akrabaların yoğun bir araştırma evresine girdikleri söylenebilmektedir. öte yandan kız isimleri konusunda aileler arasında tartışmalar dahi yaşanabilmektedir. uyumlu ve karakteri lanse edebilecek isim seçmek son derecede meşakkatli bir durumdur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
kız çocuğu doğduktan sonra en büyük problemlerden bir tanesi de isim koymak olacaktır. kız isimleri bu evrede detaylı bir biçimde araştırılmalı ve genel olarak manalı isimlere yönelme durumu sağlanmaktadır. kız isimleri modern ve geleneksel olarak ayrılsa da bu isimlerin her biri tercih edilebilecek türde yer almaktadır.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık