kirvelik etmek

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kirvelik etmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kirvelik etmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kirvelik etmek nedir, kirvelik etmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kirvelik etmek nedir? kirvelik etmek ne demek, kirvelik etmek eş anlamlısı, kirvelik etmek anlamı, kirvelik etmek açıklaması, kirvelik etmek ile ilgili bilgi, kirvelik etmek kelimesinin anlamı, kirvelik etmek hakkında bilgi, kirvelik etmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kirvelik etmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, kirvelik etmek kelimesinin eş anlamlısı, kirvelik etmek wikipedia, kirvelik etmek sözcüğünün eş anlamlıları...

kirvelik etmek nedir? kirvelik etmek ne demek?
1. kirve görevini yüklenmek


kirvelik etmek kelimesi geçen yazılar

fatmakuyu, tufanbeyli
kültür : kirvelik 2. musahiplik 3. ama zaman içinde kaybolmaya yüz tutmuş bu geleneği yaşatmak ve var etmek gençlerimizin elindedir.

etyemez, kangal
olan ve o dönemde de arpa ekili alana “ kirvelik” olarak hediye ederler. veyahut devletin göstermiş olduğu yörelere iskân etmek zorunda kaldılar.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık