kefil göstermek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kefil göstermek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kefil göstermek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kefil göstermek nedir, kefil göstermek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kefil göstermek nedir? kefil göstermek ne demek, kefil göstermek eş anlamlısı, kefil göstermek anlamı, kefil göstermek açıklaması, kefil göstermek ile ilgili bilgi, kefil göstermek kelimesinin anlamı, kefil göstermek hakkında bilgi, kefil göstermek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kefil göstermek sözcüğü ne anlama gelmektedir, kefil göstermek kelimesinin eş anlamlısı, kefil göstermek wikipedia, kefil göstermek sözcüğünün eş anlamlıları...
kefil göstermek kelimesi geçen yazılar

kuyulusebil, sarayönü
tarafından birer mühür verilerek, aşiret halkından başka yere gitmek isteyenlere, kefil göstermek şartıyla mürur -geçiş- tezkeresi -belgesi- verildi.

antik olimpiyat oyunları
sevgilisinin araya girmesi ve genç olduğuna kefil olmasıyla koşulları hem de olimpiyatların amacının insan vücunun başarılarını göstermek olmasıdır.

ıv. murad
padişah, şeyhülislam ve veziriazamın kefil olması ile yeniçerileri yerli halk, memnuniyetini göstermek üzere birçok yerel yapıya onun

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık