kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) nedir, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) nedir? kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) ne demek, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) eş anlamlısı, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) anlamı, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) açıklaması, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) ile ilgili bilgi, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) kelimesinin anlamı, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) hakkında bilgi, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) kelimesinin eş anlamlısı, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) wikipedia, kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) sözcüğünün eş anlamlıları...

kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek nedir? kedi ciğere bakar gibi bakmak (veya süzmek veya seyretmek) ne demek?)
1. imrenerek bakmak
"evcil kedi. ankara kedisi. van kedisi."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık