Kanal D Yayın Akışı

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

 • /
 • 2
23 ocak 2022 pazar kanal d yayin akisi. 23.01.2022 kanal d tv rehberi.
↔↔↔↔↔
23 ocak pazar kanal d yayın akışı! bugün hangi diziler var? kanal d kanalında bugün neler var?
↔↔↔↔↔

büyük oyun (big game) ne zaman? büyük oyun (big game) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri büyük oyun (big game) son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar büyük oyun (big game) izle

saat : 00:30 - 02:30 (120 dakika) tür : sinema (aksiyon) oyuncular : jenn fee, rachel avery, c.thomas howell, todd julian yönetmen : steven dieveney
hapishaneden yeni çıkmış bir katil, polis şefi reynolds’dan intikam almak için yemin eder. amacı reynolds’ın eşi ve doğmamış çocuğunu öldürmektir. katil iki arkadaşı işe birlikte reynolds’ın büyük kızını kaçırır. bu olay sonrasında reynolds ve üç eski lise arkadaşı plan yapmak için toplanırlar, ancak bu toplantı hepsinin hayatında büyük bir savaş ortamı yaratacaktır.
↔↔↔↔↔

5 başlı köpekbalığı (5 headed shark attack) ne zaman? 5 başlı köpekbalığı (5 headed shark attack) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri 5 başlı köpekbalığı (5 headed shark attack) son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar 5 başlı köpekbalığı (5 headed shark attack) izle

saat : 02:30 - 03:30 (60 dakika) tür : sinema (aksiyon,komedi,macera) oyuncular : chris bruno, nikki howard, lindsay sawyer, jeffrey holsman yönetmen : nico de leon, jose montesinos
Çılgın bir denizyıldızı gibi şekillenen 5 başlı canavar köpekbalığı önce açık okyanusu sonra da porto riko sahillerini istila eder. bu istiladan sonra bu huzurlu ve cennet gibi adadaki hayat tehlikeli bir hal alır.
↔↔↔↔↔

müzik arası ne zaman? müzik arası konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri müzik arası son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar müzik arası izle

saat : 03:30 - 04:30 (60 dakika) tür : eğlence (müzik programı)

↔↔↔↔↔

geniş aile ne zaman? geniş aile konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri geniş aile son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar geniş aile izle

saat : 04:30 - 07:00 (150 dakika) tür : dizi (komedi) oyuncular : ufuk Özkan, rasim Öztekin, halit akçatepe, zuhal topal yönetmen : Ömer uğur
almanya'da yaşayan bir ailenin kızı ile evlenip almanya'ya giden cevahir, üç ay sonra boşanmış olarak eve dönünce ortalık karışır. evin babası, kızı nazan'ı evlendirip evin nüfusunu azaltmaya çalışırken cevahir’in yeniden eve dönmesi bütün planları altüst eder. Üstelik cevahir gelir gelmez sadece ailesini değil, bütün mahalleyi de karıştırmayı başarır. evlenip almanya’ya gitmeden önceki sevgilisi Şükufe artık ezeli düşmanı koyu bilal ile birliktedir. bunu öğrenen cevahir ortalığı birbirine katar.
↔↔↔↔↔

sihirli annem ne zaman? sihirli annem konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri sihirli annem son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar sihirli annem izle

saat : 07:00 - 08:30 (90 dakika) tür : dizi (fantastik,aile) oyuncular : İnci türkay, nevra serezli, Şahap sayılgan, gül onat, mümtaz sevinç, suat sungur, defne joy foster’ı yönetmen : kartal Çidamlı
tatlı bir peri olan betüş, iki çocuklu ve dul olan sadık ile evlenecektir. İkisi de birbirlerini çok sevmektedir. ancak betüş’ün annesi dudu bu evliliğe şiddetle karşı çıkar. bütün sihirlerini kullanarak onları ayırmaya çalışır. Çünkü dudu, geçmişte taci adında birisiyle evlenmiş, ancak taci kendisini aldatınca insanlara olan güvenini de kaybetmiştir. bu nedenle dudu, betüş’ün de aldatılacağını düşünmekte ve onları ayırmaya çalışmaktadır. ama ne yaparsa yapsın bu evlilik gerçekleşir. betüş, sadık ve onun iki çocuğuyla birlikte mutlu bir yuva kurar. bundan sonra da betüş ile bu mutluluğu bozmaya çalışan annesi dudu ve kız kardeşi eda arasındaki mücadele başlar.
↔↔↔↔↔

konuştukça ne zaman? konuştukça konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri konuştukça son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar konuştukça izle

saat : 08:30 - 09:45 (75 dakika) tür : yaşam & hobi (yaşam) sezon : 1 bölüm : 139
programın bu bölümünde, moda tasarımcısı ahmet Öztürk, yılın öne çıkan renk ve tarzlarını anlatarak ilkbahar - yaz sezonu ürünlerinden oluşan mini bir defile gerçekleştirdi. protez saç uzmanları leyla pektaş ile gökhan pektaş, protez saç uygulamasının aşamaları hakkında bilgiler paylaştı. diyetisyen sıla Çakır Öngün, tatlıdan vazgeçemeyenler için özel tatlı krizini önleyici çok pratik brownie ve puding tarifleri verdi.
↔↔↔↔↔

magazin d pazar ne zaman? magazin d pazar konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri magazin d pazar son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar magazin d pazar izle

saat : 09:45 - 12:00 (135 dakika) tür : eğlence (magazin)
magazin d, özel röportajları, son dakika haberleri ve magazin dünyasında yaşananları izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.
↔↔↔↔↔

arda ile omuz omuza ne zaman? arda ile omuz omuza konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri arda ile omuz omuza son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar arda ile omuz omuza izle

saat : 12:00 - 14:00 (120 dakika) tür : yaşam & hobi (yemek programı) sezon : 3 bölüm : 113
arda türkmen bu hafta başarılı şarkıcı bedük’ü konuk ediyor. bedük, arda türkmen ile birlikte su muhallebili kurabiye yapmaya çalışıyor.
↔↔↔↔↔

yumurcak ne zaman? yumurcak konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri yumurcak son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar yumurcak izle

saat : 14:00 - 16:00 (120 dakika) tür : sinema (diğer,komedi) oyuncular : İlker İnanoğlu, filiz akın, kartal tibet yönetmen : türker İnanoğlu
yumurcağın ailesi onlara kurulan kötü bir tuzak sonucu yıllar önce ayrılmıştır. yıllar sonra yumurcak annesiyle tanışır. onu çok seven annesi dedesinin de bulunduğu köşke götürür. babası bir yandan onu özlerken bir yandan da rahat bir yaşam sürmesini istemektedir. fakat birçok olay zamanla günışığına çıkacaktır.
↔↔↔↔↔

camdaki kız ne zaman? camdaki kız konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri camdaki kız son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar camdaki kız izle

saat : 16:00 - 19:00 (180 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : burcu biricik, devrim yakut, feri baycu güler, hande ataizi, nur sürer, selma ergeç, Şerif erol yönetmen : nadim güç sezon : 2 bölüm : 27
sedat’ın melisa ile çekilmiş görüntülerini izleyen nalan, sedat’ın tüm ısrarı ve pişmanlığına karşın oteli terk eder. nalan’dan melisa’nın sedat ile geçmişini öğrenen muzo ise melisa’yı İzmir’e göndermeyi kafasına koyar. sedat’ın feride’den yardım istemesi üzerine devreye giren feride’nin ise her zamanki gibi bir planı vardır. cavit’in ortaklığını reddeden rafet ve koroğlu ailesi içinse, işler çok yolunda gitmez.
↔↔↔↔↔

c kanal d ana haber ne zaman? c kanal d ana haber konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c kanal d ana haber son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar c kanal d ana haber izle

saat : 19:00 - 20:00 (60 dakika) tür : haber & aktüalite (haber)
gündemin nabzının tutulduğu ve son dakika gelişmelerinin ekrana aktarıldığı kanal d ana haber, merve dinçkol'un sunumuyla ekrana geliyor.
↔↔↔↔↔

yargı ne zaman? yargı konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri yargı son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar yargı izle

saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : pınar deniz, kaan urgancıoğlu, hüseyin avni danyal, uğur polat, mehmet yılmaz ak, zeyno eracar yönetmen : ali bilgin sezon : 1 bölüm : 17
Şüpheleri ceylin üzerinden kaldıracak ipuçları ortaya çıktıkça, ılgaz ceylin’in masumiyetine giden yola kendinden emin adımlarla çıkmak ister. ancak onu büyük engeller beklemektedir. oğlunun dosyasını gittikçe karıştıran ve ceylin lehine olan deliller, yekta’nın iyice saldırganlaşmasına sebep olur. seda merdan’ın verdiği görevi yerine getirmek için yekta’ya yakın dururken, Çınar ise yine risk alarak serdar’la hareket etmeyi kabul eder ve tehlikeli bir plana dâhil olur. Üstelik bu sefer yalnız değildir.
↔↔↔↔↔
kanal d yayın akışı, televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.bugün kanal d kanalinda hangi programlar var? - kanal d yayın akışı

tv yayın akışı: kanal d kanalinda ne var?

kanal d yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an ne var?kanal d yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta kanal d tv de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? kanal d akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

kanal d kanalinda dün ne vardı

kanal d kanalinda bugün ne var
kanal d kanalinda yarın ne var

kanal d kanalinda bu hafta ne varayrıca, kanal d tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının kanal d deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.


en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı. televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

.................................
bugün kanal d'de hangi programlar var? - kanal d yayın akışı
tv yayın akışı: bugün tv’de ne var?
kanal d yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an kanal d ne var?
kanal d yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an kanal d ne var?

kanal d yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta kanal d'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? kanal d akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
kanal d'de dün ne vardı
kanal d'de bugün ne var
kanal d'de yarın ne var
kanal d'de bu hafta ne var?

en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı.televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

kanald yayın akışı, kanald televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.
ayrıca,kanald tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, kanald dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının kanald deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.
kanal d yayın akışı
kanal d, ilk bilinen sahibi demirören holding'e ait bir tv kanalıdır. türkiye'de yayın hayatına devam eden ulusal televizyon kanalları arasındadır. tüm türkiye'ye yayınlarını izleten kanald, genellikle dizi ve filmleri sayesinde ön planda bulunmuştur. 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış show tv'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış türk televizyon kanalıdır. 2009 yılında türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmeye hak kazanmıştır.
ayhan şahenk ve aydın doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 eylül 1993'te test yayınını yapmış ve 19 aralık 1993'te normal yayın hayatına başlamıştır. kanalın hisseleri 16 ekim 1994 tarihlerinde aydın doğan'a vekaleten verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır.. kanal d ana haber bülteni'ni hafta içi buket aydın sunmaktadır. spor gündemi'ni emre tilev sunmaktadır. sihirli annem, yaprak dökümü, bayanlar baylar, fatmagül'ün suçu ne?, kuzey güney, intikam, kavak yelleri, yılan hikayesi, aşk-ı memnu, hanımın çiftliği, ruhsar, öyle bir geçer zaman ki gibi kanal d'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.
mayıs 2013'ten itibaren kanal d dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. ayrıca altyazılarla destekleniyor.
21 mart 2018 tarihi itibariyle demirören medya grubu tarafından satın alınmıştır.

kanal d, güne eskileri hatırlatarak akasya durağı dizisi ile yayın akışına başlıyor. akasya durağı gerek eğlence, gerek duygusal anlamda bir bütün yakalayarak izleyici kitlesini her daim korumayı başarmış bir televizyon dizisidir. ne kadar eski bölümlerde olsa her seferinde ilk izleniyormuşçasına kendini seyrettirmeyi başarıyor. başrollerin ustaca sergilediği performans izleyicilere oldukça etki ediyor.
hemen ardından balçiçek ile dr. cankurtaran programı ile ekran başında ki izleyiciye sağlık,sağlıklı yaşam, doğru bilinen yanlışlar hakkında tecrübelerini ve bilgilerini aktarmayı oldukça iyi başarıyorlar. televizyon başında ki izleyicileri kültürlendirip bilgilendiriyorlar.
saatlerimiz 09:00'ı gösterdiğinde neler oluyor hayatta? televizyon programı ile gündem hakkında yorumlar,haberler izleyicimize ulaşıyor. neler oluyor hayatta yeni sunucusu nur tuğba algül oldu.
nur tuğba algül, magazin takipçilerinin araştırdığı isimler arasında yer buldu. 2015 yılından bu yana iş insanı mustafa namlı ile evli olan nur tuğba algül, iki çocuk sahibidir. daha önce haber spikerliği yapan algül, tv 8 ekranlarında yarışma sunuculuğu ile alan değiştirerek kanal d ekranlarında magazin formatına dahil olarak kariyerine devam ediyor.
daha sonrasında müge ve gülşen'le 2. sayfa isimli televizyon programı ile yayın akışına devam ediyorlar. müge ve gülşen farklı farklı konuklar alarak gündemin diğer taraflarına değinip kendi yorumlarıyla beraber izleyiciyi ekran başına toplamayı başarıyor. sohbet tarzında olan yayınları bizlere samimiyetlerini yansıtmaktan çekinmiyorlar.
öğle saatlerine geldiğinde saat 12:30'da gelinim mutfakta televizyon programi ile gelinler ve kaynanalar eşliğinde kıyasıya rekabetin olduğu yemek yapma yarışması başlıyor. kaosun bol olduğu, heyecanın doruklara ulaştığı bu televizyon programı tüm duygularını biz ekran başındakilere hissettirmeyi oldukça iyi biliyorlar.
saatlerimiz 16:15'i gösterdiğinde yılların vazgeçemediği efsane dizi arka sokaklar ile yayın akışına devam ediyorlar. tekrarları yayınlansa dahi bıkmadan izlemeye, her izlediğimiz de ayrı keyif aldıran bu televizyon dizisi gönüllerde taht kurmayı başarmış durumda. birbirini takip eden olaylar, hiç bitmeyen macera bu dizinin en kritik noktası.

akşam saatlerine geldiğimiz de saat 18:45'te buket aydın'la kanal d ana haber yayın akışına dahil oluyor. gün içinde ki gelişmelerden, haberlerden bizleri haberdar ediyorlar. profesyonel haber kadrosuyla tüm türkiye'de ne olmuş, ne bitmiş bizlere sunuyorlar. son dakika haberlerinden, günün anlam ve önemine kadar bizlere yalın bir anlatım sunarak izleyicileri bilgilendiriyorlar.

saatlerimiz 20:00'ı gösterdiğinde kanal d'nin bizler için seçtiği filmleri yayın akışına dahil ediyor. bol aksiyonlu, dram, komedi içerikli filmler yayınlayan kanal d her kesime hitap ederek reytinglerini yüksek tutuyor. yayınladıkları filmleri izleyici kitlesine göre özenle seçerek televizyon kanallarında yayınlıyorlar.
film biter bitmez arkasından tekrarını yayınlayarak, izlemeyi kaçıranları sevindiriyor ve izlesede tadı kursağında kalanları mutlu ediyor.
gecenin ilerleyen saatlerinde gündüz yayınlanan programların tekrarı yayın akışına dahil oluyor ve gündüz vakti olmayan izleyici kitlesini gecenin bir saatinde de olsa ekran başına kilitlemeyi başarıyor.
daha sonrasında filmler ile yayın akışına devam eden kanal d, 7'den 70'e tüm türkiye'ye hakkını vererek yayın yapan televizyon kanallarına adını yazdırmayı başarmıştır. gündüz yayın akışından gece yayın akışına kadar profesyonel bir şekilde her kesime hitap ederek izleyicilerini mutlu etmektedir.

  Youtube Video Sonuçları

  Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


 • 0
 • 0
ailemizin en sevilen tek kanalı.. bu kanalın yıllardır müdavimiyim. tüm kanalları sildim tek bu kanal avr bizde.
 • 0
 • 0
kanald 25 ocak 2022 yayın akışı - kanald 25.01.2022 yayın akışı

25 ocak 2022 salı kanald yayin akisi. 25.01.2022 kanald rehberi.

25 ocak salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanald kanalında bugün neler var?

25 ocak 2022 kanal d yayın akışı

25.01.2022 gelinim mutfakta 02.00
25.01.2022 asi 04.15
25.01.2022 sihirli annem 07.00
25.01.2022 neler oluyor hayatta 09.00
25.01.2022 yaprak dökümü 11.00
25.01.2022 gelinim mutfakta 13.00
25.01.2022 arka sokaklar 16.00
25.01.2022 kanal d ana haber 19.00
 • 0
 • 0
kanld 26 ocak 2022 yayın akışı - kanald tv 26.01.2022 yayın akışı

26 ocak 2022 çarşamba kanald yayin akisi. 26.01.2022 kanald tv rehberi.

26 ocak çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanald kanalında bugün neler var?

26 ocak 2022 kanal d yayın akışı

26.01.2022 gelinim mutfakta 02.15
26.01.2022 asi 04.30
26.01.2022 sihirli annem 07.00
26.01.2022 neler oluyor hayatta 09.00
26.01.2022 yaprak dökümü 11.00
26.01.2022 gelinim mutfakta 13.00
26.01.2022 arka sokaklar 16.00
26.01.2022 kanal d ana haber 19.00
26.01.2022 sadakatsiz 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 27 ocak 2022 yayın akışı - kanal d 27.01.2022 yayın akışı
27 ocak 2022 perşembe kanal d yayin akisi. 27.01.2022 kanal d tv rehberi.

27 ocak perşembe yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

27 ocak 2022 kanal d yayın akışı

27.01.2022 gelinim mutfakta 02.30
27.01.2022 asi 04.45
27.01.2022 sihirli annem 07.00
27.01.2022 neler oluyor hayatta 09.00
27.01.2022 yaprak dökümü 11.00
27.01.2022 gelinim mutfakta 13.00
27.01.2022 arka sokaklar 16.00
27.01.2022 kanal d ana haber 19.00
27.01.2022 camdaki kız 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 28 ocak 2022 yayın akışı - kanal d 28.01.2022 yayın akışı
28 ocak 2022 cuma kanal d yayin akisi. 28.01.2022 kanal d tv rehberi.

28 ocak cuma yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

kanal d - kanal d yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta kanal d'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? kanal d akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
kanal d'de dün ne vardı
kanal d'de bugün ne var
kanal d'de yarın ne var
kanal d'de bu hafta ne var

28 ocak 2022 kanal d yayın akışı

28.01.2022 gelinim mutfakta 02.30
28.01.2022 asi 04.45
28.01.2022 sihirli annem 07.00
28.01.2022 neler oluyor hayatta 09.00
28.01.2022 yaprak dökümü 11.00
28.01.2022 gelinim mutfakta 13.00
28.01.2022 arka sokaklar 16.00
28.01.2022 kanal d ana haber 19.00
28.01.2022 arka sokaklar 20.00
 • 0
 • 0
14 kasım 2022 pazartesi kanal d yayin akisi. 14.11.2022 kanal d tv rehberi.
↔↔↔↔↔
14 kasım pazartesi kanal d yayın akışı! bugün hangi diziler var? kanal d kanalında bugün neler var?
↔↔↔↔↔

Üç kız kardeş ne zaman? Üç kız kardeş konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri Üç kız kardeş son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi Üç kız kardeş izle

saat : 00:15 - 03:00 (165 dakika) tür : dizi (dram,aile) oyuncular : reha Özcan, İclal aydın, berker güven, Özgü kaya, almila ada, melisa berberoğlu yönetmen : eda teksöz sezon : 2 bölüm : 25
türkan, kumpasların altından mine’nin çıktığını anlayınca ailesini karşısına alarak korman’larla kalmaya karar verir. türkan’ın, sadık’la evine dönmemesi ve somer’le ilgili ortaya çıkan sırlar nesrin ve sadık’ın arasını açar. sadık, nesrin’in türkan’la ilgili bildiği ve uzun zamandır kendisinden sakladığı durumları sindiremez ve evi terk eder. sadık evi terk ettiği için dönüş ve derya, somer enişteleriyle kalmayı seçtiği için türkan’ı suçlar. derya’nın sertçe çıkışması türkan ve derya’nın arasının açılmasına neden olur. mine, polise vereceği ifadeyi tehdit olarak öne sürerek önce türkan’ı sonra da rüçhan’ı kullanmaya çalışır. türkan, karnındaki bebekle ilgili kararsızlık yaşarken somer, türkan’ı sevgisine ikna etmeye çalışır.
↔↔↔↔↔

neredeyse evli (nearlyweds) ne zaman? neredeyse evli (nearlyweds) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri neredeyse evli (nearlyweds) son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi neredeyse evli (nearlyweds) izle

saat : 03:00 - 04:15 (75 dakika) tür : sinema (komedi,romantik) oyuncular : danielle panabaker, jessica parker kennedy, britt ırvin, ryan kennedy yönetmen : mark griffiths
Üç arkadaş en büyük hayallerini gerçekleştirmeye çok yaklaşmışlardır; muhteşem bir düğün... düğünden sonra ise tüm hayalleri paramparça olacaktır. basit bir evrak hatası yüzünden aslında yasal olarak evli olmadıklarını keşfeden arkadaşlar, kısa bir süre sonra da evliliklerini ve çiçeği burnundaki eşlerini sorgulamaya başlayacaklardır.
↔↔↔↔↔

5n 1k ne zaman? 5n 1k konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri 5n 1k son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi 5n 1k izle

saat : 04:15 - 05:15 (60 dakika) tür : haber & aktüalite (haber programı)
gündemin öne çıkan başlıklarını önemli konuklar ve özel haber dosyaları ile farklı bir açıdan ele alıyor. kimi zaman sahadan kimi zamansa stüdyodan bildiriyor. bir taraftan gündemin nabzını tutarken bir taraftan da gündemi belirliyor.
↔↔↔↔↔

yabancı damat ne zaman? yabancı damat konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri yabancı damat son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi yabancı damat izle

saat : 05:15 - 07:00 (105 dakika) tür : dizi (dram,komedi) oyuncular : erdal Özyağcılar, sumru yavrucuk, nehir erdoğan, Özgür Çevik yönetmen : yağmur durul taylan
gaziantep'in ünlü baklavacısı kahraman usta'nın kızı nazlı, ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. nazlı yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. bu genç, ailesi İstanbul'dan atina'ya göç etmiş niko adında bir yunanlıdır. nazlı ve niko birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. ancak aşireti ile sözlüsü nazlı'nın peşine düşer. ayrıca niko'nun, ses yıldızı sevgilisi anna da bu aşk için büyük bir engeldir. bu da yetmezmiş gibi niko'nun ailesi türklerden, nazlı'nın ailesi de yunanlılardan pek hoşlanmamaktadır.
↔↔↔↔↔

küçük ağa ne zaman? küçük ağa konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri küçük ağa son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi küçük ağa izle

saat : 07:00 - 09:00 (120 dakika) tür : dizi (dram,komedi) oyuncular : birce akalay, sarp levendoğlu, zeki alasya, emir berke zincidi yönetmen : türker İnanoğlu
küçük ağa, etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüz de yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
↔↔↔↔↔

c neler oluyor hayatta ne zaman? c neler oluyor hayatta konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c neler oluyor hayatta son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c neler oluyor hayatta izle

saat : 09:00 - 11:00 (120 dakika) tür : eğlence (magazin) sezon : 1
yorumlarıyla fark yaratan hakan ural ve nur tuğba namlı, gündeme ve insana dair her konuya değiniyor.
↔↔↔↔↔

hicran ne zaman? hicran konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri hicran son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi hicran izle

saat : 11:00 - 13:00 (120 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : nisa sofia uygur, zehra İrem elçin, berk bakioğlu sezon : 1
hicran, yedi yıl önce bebeğini doğum sırasında kaybetmiştir. Şimdi üvey annesi keriman ve yakın arkadaşı elif’le birlikte yaşıyordur. yıllar önce; emre’nin eşi maral, doğum sırasında bebeğini kaybetmiştir. aynı hastanede doğum yapan hicran ise bir kız bebek dünyaya getirmiştir. ancak üvey annesi keriman, hicran’ın bebeğini; maral’ın annesi aliye’ye satmış ve hicran’a doğum sırasında bebeğinin öldüğünü söylemiştir. böylelikle; melek, emre’yle maral’ın kızı olarak hayatına başlamıştır. melek ise annesi öldükten sonra bir daha konuşmamış ve içine kapanmıştır. ve yıllar sonra hayat, hicran’la kızı melek’i bir araya getirir...
↔↔↔↔↔

gelinim mutfakta ne zaman? gelinim mutfakta konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri gelinim mutfakta son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi gelinim mutfakta izle

saat : 13:00 - 16:00 (180 dakika) tür : eğlence (yarışma) sezon : 5
yarışmacı gelinlerin en lezzetli yemekleri yapıp kayınvalidelerden en yüksek puanları almak için ter döktüğü gelinim mutfakta yine ödül olarak altın dağıtmaya devam ediyor. gün birincisinin bir çeyrek altın, hafta birincisinin de beş altın bilezik kazandığı yarışma tüm heyecanıyla ekranda!
↔↔↔↔↔

aşk ve umut ne zaman? aşk ve umut konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri aşk ve umut son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi aşk ve umut izle

saat : 16:00 - 17:00 (60 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : hakan dinçkol, mine Çayıroğlu, arda esen, zafer demircan, cemre kurum, gamze İğdiroğlu yönetmen : gürsel ateş, reyhan usta sezon : 1
edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan zeynep, sonunda türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için annesi ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran zeynep, annesi gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir.
↔↔↔↔↔

hicran ne zaman? hicran konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri hicran son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi hicran izle

saat : 17:00 - 19:00 (120 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : nisa sofia uygur, zehra İrem elçin, berk bakioğlu sezon : 1 bölüm : 6
hicran, yedi yıl önce bebeğini doğum sırasında kaybetmiştir. Şimdi üvey annesi keriman ve yakın arkadaşı elif’le birlikte yaşıyordur. yıllar önce; emre’nin eşi maral, doğum sırasında bebeğini kaybetmiştir. aynı hastanede doğum yapan hicran ise bir kız bebek dünyaya getirmiştir. ancak üvey annesi keriman, hicran’ın bebeğini; maral’ın annesi aliye’ye satmış ve hicran’a doğum sırasında bebeğinin öldüğünü söylemiştir. böylelikle; melek, emre’yle maral’ın kızı olarak hayatına başlamıştır. melek ise annesi öldükten sonra bir daha konuşmamış ve içine kapanmıştır. ve yıllar sonra hayat, hicran’la kızı melek’i bir araya getirir...
↔↔↔↔↔

c kanal d ana haber ne zaman? c kanal d ana haber konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c kanal d ana haber son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c kanal d ana haber izle

saat : 19:00 - 20:00 (60 dakika) tür : haber & aktüalite (haber)
gündemin nabzının tutulduğu ve son dakika gelişmelerinin ekrana aktarıldığı kanal d ana haber, deniz bayramoğlu’nun sunumuyla ekrana geliyor.
↔↔↔↔↔

maymunlar cehennemi: savaş (war for the planet of the apes) ne zaman? maymunlar cehennemi: savaş (war for the planet of the apes) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri maymunlar cehennemi: savaş (war for the planet of the apes) son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi maymunlar cehennemi: savaş (war for the planet of the apes) izle

saat : 20:00 - 22:45 (165 dakika) tür : sinema (aksiyon,dram,macera) oyuncular : andy serkis, woody harrelson, steve zahn yönetmen : matt reeves
caesar ve onun liderliğindeki maymunlar, acımasız albay'ın yönettiği insan ordusuyla büyük bir çatışmaya zorlanır. maymunların hayal edilemez kayıplarından sonra caesar, karanlık içgüdüleriyle mücadele eder ve türünün intikamını almak için kendi efsanevi macerasına başlar. yolculuk onları en sonunda yüz yüze getirdiğinde; caesar ve albay, türlerinin ve gezegenin kaderini belirleyecek epik bir savaşta birbirlerine karşı savaşırlar.
↔↔↔↔↔

labirent: son İsyan (maze runner: the death cure) ne zaman? labirent: son İsyan (maze runner: the death cure) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri labirent: son İsyan (maze runner: the death cure) son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi labirent: son İsyan (maze runner: the death cure) izle

saat : 22:45 - 01:45 (180 dakika) tür : sinema (aksiyon,macera,bilimkurgu) oyuncular : dylan o'brien, ki hong lee, kaya scodelario, thomas brodie-sangster yönetmen : wes ball
thomas ve arkadaşları labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon w.ı.c.k.e.d.'e direnen isyancı grup right hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. ancak teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha w.ı.c.k.e.d.'a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında minho'nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. minho'yu kurtarmak için yola çıkan thomas ve arkadaşları, organizasyonun peşine düşer.
↔↔↔↔↔
kanal d yayın akışı, televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.bugün kanal d kanalinda hangi programlar var? - kanal d yayın akışı

tv yayın akışı: kanal d kanalinda ne var?

kanal d yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an ne var?kanal d yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta kanal d tv de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? kanal d akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

kanal d kanalinda dün ne vardı

kanal d kanalinda bugün ne var
kanal d kanalinda yarın ne var

kanal d kanalinda bu hafta ne varayrıca, kanal d tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının kanal d deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.


en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı. televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle
kanal d 29 ocak 2022 yayın akışı - kanal d 29.01.2022 yayın akışı
29 ocak 2022 cumartesi kanal d yayin akisi. 29.01.2022 kanal d tv rehberi.

29 ocak cumartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

kanal d - kanal d yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta kanal d'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? kanal d akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
kanal d'de dün ne vardı
kanal d'de bugün ne var
kanal d'de yarın ne var
kanal d'de bu hafta ne var

29 ocak 2022 kanal d yayın akışı

29.01.2022 asi 04.00
29.01.2022 sihirli annem 07.00
29.01.2022 konuştukça08.30
29.01.2022 magazin d cumartesi 09.45
29.01.2022 arda'nın mutfağı 13.00
29.01.2022 kanal d ana haber 19.00
29.01.2022 şarkılar bizi söyler 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 30 ocak 2022 yayın akışı - kanal d tv 30.01.2022 yayın akışı

30 ocak 2022 pazar kanal d yayin akisi. 30.01.2022 kanal d tv rehberi.

30 ocak pazar yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?


30 ocak 2022 kanal d yayın akışı

30.01.2022 müzik arası 03.30
30.01.2022 geniş aile 04.30
30.01.2022 sihirli annem 07.00
30.01.2022 konuştukça 08.30
30.01.2022 magazin d pazar 09.45
30.01.2022 arda ile omuz omuza 13.00
30.01.2022 kanal d ana haber 19.00
30.01.2022 yargı 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 31 ocak 2022 yayın akışı - kanal d tv 31.01.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?

31 ocak 20 22 pazartesi kanal d yayin akisi. 31.01.2022 kanal d tv rehberi.

31 ocak pazartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

31 ocak 2022 kanal d yayın akışı

31.01.2022 camdaki kız 00.15
31.01.2022 yıldız cephesi 03.00
31.01.2022 5n1k 04.15
31.01.2022 geniş aile 05.00
31.01.2022 sihirli annem 07.00
31.01.2022 neler oluyor hayatta 09.00
31.01.2022 yaprak dökümü 11.00
31.01.2022 gelinim mutfakta 13.00
31.01.2022 arka sokaklar 16.00
31.01.2022 kanal d ana haber 19.00
31.01.2022 çok güzel hareketler 2 20.00
31.01.2022 aşk masalı 23.30
 • 0
 • 0
kanal d 01 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 01.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
01 şubat 20 22 salı kanal d yayin akisi. 01.02.2022 kanal d tv rehberi.

01 şubat salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

01 şubat 2022 kanal d yayın akışı

01.02.2022 gelinim mutfakta 02.00
01.02.2022 asi 04.15
01.02.2022 sihirli annem 07.00
01.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
01.02.2022 yaprak dökümü 11.00
01.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
01.02.2022 arka sokaklar 16.00
01.02.2022 kanal d ana haber19.00
01.02.2022 recep ivedik 320.00
01.02.2022 recep ivedik 322.15
 • 0
 • 0
kanal d 02 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 02.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
02 şubat 2022 çarşamba kanal d yayin akisi. 02.02.2022 kanal d tv rehberi.

02 şubat çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

02 şubat 2022 kanal d yayın akışı

02.02.2022 her şey seninle güzel 00.15
02.02.2022 gelinim mutfakta 02.15
02.02.2022 asi 04.30
02.02.2022 sihirli annem 07.00
02.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
02.02.2022 yaprak dökümü 11.00
02.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
02.02.2022 arka sokaklar 16.00
02.02.2022 kanal d ana haber 19.00
02.02.2022 sadakatsiz 20.00
02.02.2022 yargı 23.30
 • 0
 • 0
kanal d 03 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 03.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
03 şubat 2022 perşembe kanal d yayin akisi. 03.02.2022 kanal d tv rehberi.

03 şubat perşembe yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

03 şubat 2022 kanal d yayın akışı

03.02.2022 gelinim mutfakta 02.30
03.02.2022 asi 05.00
03.02.2022 sihirli annem 07.00
03.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
03.02.2022 yaprak dökümü 11.00
03.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
03.02.2022 arka sokaklar 16.00
03.02.2022 kanal d ana haber 19.00
03.02.2022 camdaki kız 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 04 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 04.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
04 şubat 2022 cuma kanal d yayin akisi. 04.02.2022 kanal d tv rehberi.

04 şubat cuma yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?


04 şubat 2022 kanal d yayın akışı

04.02.2022 asi 04.30
04.02.2022 sihirli annem 07.00
04.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
04.02.2022 yaprak dökümü 11.00
04.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
04.02.2022 arka sokaklar 16.00
04.02.2022 kanal d ana haber 19.00
04.02.2022 arka sokaklar 20.00
 • 0
 • 0
günün dizileri - günün filmleri - günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
kanal d 05 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 05.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
05 şubat 2022 cumartesi kanal d yayin akisi. 05.02.2022 kanal d tv rehberi.

05 şubat cumartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

05 şubat 2022 kanal d yayın akışı

05.02.2022 asi 04.00
05.02.2022 sihirli annem 07.00
05.02.2022 konuştukça 08.30
05.02.2022 magazin d cumartesi 09.45
05.02.2022 arda'nın mutfağı 13.00
05.02.2022 kanal d ana haber 19.00
05.02.2022 şarkılar bizi söyler 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 06 şubat 2022 günün dizileri - kanal d günün filmleri - kanal d günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
kanal d 06 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 06.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
06 şubat 2022 pazar kanal d yayin akisi. 06.02.2022 kanal d tv rehberi.

06 şubat pazar yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

06 şubat 2022 kanal d yayın akışı

06.02.2022 müzik arası 03.30
06.02.2022 geniş aile 04.30
06.02.2022 sihirli annem 07.00
06.02.2022 konuştukç a08.30
06.02.2022 magazin d pazar 09.45
06.02.2022 arda ile omuz omuza 13.00
06.02.2022 kanal d ana haber 19.00
06.02.2022 yargı 20.00
 • 0
 • 0
günün dizileri - günün filmleri - günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
kanal d 05 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 05.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
05 şubat 2022 cumartesi kanal d yayin akisi. 05.02.2022 kanal d tv rehberi.

05 şubat cumartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

05 şubat 2022 kanal d yayın akışı

05.02.2022 asi 04.00
05.02.2022 sihirli annem 07.00
05.02.2022 konuştukça 08.30
05.02.2022 magazin d cumartesi 09.45
05.02.2022 arda'nın mutfağı 13.00
05.02.2022 kanal d ana haber 19.00
05.02.2022 şarkılar bizi söyler 20.00
 • 0
 • 0
kanal d 07 şubat 2022 günün dizileri - kanal d günün filmleri - kanal d günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
kanal d 07 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 07.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. kanal d yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
07 şubat 2022 pazartesi kanal d yayin akisi. 07.02.2022 kanal d tv rehberi.

07 şubat pazartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

07 şubat 2022 kanal d yayın akışı

07.02.2022 sadakatsiz 00.15
07.02.2022 kupa 02.30
07.02.2022 5n1k 04.15
07.02.2022 geniş aile 05.00
07.02.2022 sihirli annem 07.00
07.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
07.02.2022 yaprak dökümü 11.00
07.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
07.02.2022 arka sokaklar 16.00
07.02.2022 kanal d ana haber 19.00
07.02.2022 camdaki kız 20.00
07.02.2022 yargı 22.45
 • 0
 • 0
08 şubat 2022 kanal d yayın akışı

08.02.2022 gelinim mutfakta 01.45
08.02.2022 arda ile omuz omuz a04.00
08.02.2022 asi 04.45
08.02.2022 sihirli annem 07.00
08.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
08.02.2022 yaprak dökümü 11.00
08.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
08.02.2022 arka sokaklar 16.00
08.02.2022 kanal d ana haber 19.00
08.02.2022 yaşamak güzel şey 20.00
08.02.2022 yaşamak güzel şey 22.15

kanal d 08 şubat 2022 günün dizileri - kanal d günün filmleri - kanal d günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
kanal d 08 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 08.02.2022 yayın akışı

kanal d yayın akışı, kanal d günlük programlar, kanal d günlük diziler, kanal d günlük filmler. kanal d yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
08 şubat 2022 salı kanal d yayin akisi. 08.02.2022 kanal d tv rehberi.

08 şubat salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?
 • 0
 • 0
09 şubat 2022 kanal d yayın akışı

09.02.2022 yaşam karşıtı 00.45
09.02.2022 gelinim mutfakta 02.15
09.02.2022 asi 04.45
09.02.2022 sihirli annem 07.00
09.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
09.02.2022 yaprak dökümü 11.00
09.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
09.02.2022 arka sokaklar 16.00
09.02.2022 kanal d ana haber 19.00
09.02.2022 sadakatsiz 20.00
09.02.2022 camdaki kız 23.30


kanal d 09 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 09.02.2022 yayın akışı
09 şubat 2022 çarşamba kanal d yayin akisi. 09.02.2022 kanal d tv rehberi.

09 şubat çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

kanal d 09 şubat 2022 günün dizileri - kanal d günün filmleri - kanal d günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
 • 0
 • 0
10 şubat 2022 kanal d yayın akışı

10.02.2022 gelinim mutfakta 02.00
10.02.2022 asi 04.30
10.02.2022 sihirli annem 07.00
10.02.2022 neler oluyor hayatta 09.00
10.02.2022 yaprak dökümü 11.00
10.02.2022 gelinim mutfakta 13.00
10.02.2022 arka sokaklar 16.00
10.02.2022 kanal d ana haber 19.00
10.02.2022 camdaki kız 20.00

kanal d 10 şubat 2022 yayın akışı - kanal d 10.02.2022 yayın akışı
10 şubat 2022 perşembe kanal d yayin akisi. 10.02.2022 kanal d tv rehberi.

10 şubat perşembe yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? kanal d kanalında bugün neler var?

kanal d 10 şubat 2022 günün dizileri - kanal d günün filmleri - kanal d günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
 • 0
 • 0
 • /
 • 2

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık