Kalifornia filmi

kalifornia filminin orjinal ismi kalifornia özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

kalifornia - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

dram,gerilim,suç türünde bir filmdir. filmin yönetmeni dominic sena senaristi tim metcalfe , stephen levy 1993 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film 118dk sürmektedir.

kalifornia filmi konusu
üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi, ülkeyi arabayla gezerek, seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele, bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift, gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.

kalifornia filmi oyuncuları ve kalifornia kadrosu
brad pitt,juliette lewis,david duchovny,michelle forbes,mars callahan,judson vaughn,brett rice,bill crabb,exene cervenka,kathy larson,david milford,tommy chappelle,james michael mcdougal,marisa raper,john zarchen,david rose (iii)


yapımcılığını steve golin,jim kouf,lynn bigelow,sigurjon sighvatsson,aristides mcgarry yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık