hapishane kaçkını gibi

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "hapishane kaçkını gibi" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."hapishane kaçkını gibi" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

hapishane kaçkını gibi nedir, hapishane kaçkını gibi ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

hapishane kaçkını gibi nedir? hapishane kaçkını gibi ne demek, hapishane kaçkını gibi eş anlamlısı, hapishane kaçkını gibi anlamı, hapishane kaçkını gibi açıklaması, hapishane kaçkını gibi ile ilgili bilgi, hapishane kaçkını gibi kelimesinin anlamı, hapishane kaçkını gibi hakkında bilgi, hapishane kaçkını gibi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, hapishane kaçkını gibi sözcüğü ne anlama gelmektedir, hapishane kaçkını gibi kelimesinin eş anlamlısı, hapishane kaçkını gibi wikipedia, hapishane kaçkını gibi sözcüğünün eş anlamlıları...

hapishane kaçkını gibi nedir? hapishane kaçkını gibi ne demek?
1. kılık kıyafetine dikkat etmeyen (kimse)
"hapishane kaçkını bir serseri vaziyetinde dolaşmaktan öyle sıkılmıştı ki..." - y. k. karaosmanoğlu


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık