hamilelik

kadınların hamilelik durumları esnasında oldukça hassas oldukları görülebilmektedir. bu hassasiyet zaman zaman aşırı tepkilere dahi neden olabilmektedir. hamilelik sürecinde kadınların aşırı duygusallıklarından ötürü bu tip davranışlarda bulundukları söylenebilmektedir. hatta süreç sonlandığında bile bu tip ruhsal durumlara denk gelebilmek söz konusudur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
hamilelik anlamı ,dünyaya yeni bir birey getirmenin ilk aşamasıdır. hamile kadın 9 ay 10 gün sonra dünyaya bir bebek getirir.

1. dünyaya yeni bir birey getirmenin ilk aşamasıdır. hamile kadın 9 ay 10 gün sonra dünyaya bir bebek getirir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık