hacetini yapmak (veya görmek)

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "hacetini yapmak (veya görmek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."hacetini yapmak (veya görmek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

hacetini yapmak (veya görmek) nedir, hacetini yapmak (veya görmek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

hacetini yapmak (veya görmek) nedir? hacetini yapmak (veya görmek) ne demek, hacetini yapmak (veya görmek) eş anlamlısı, hacetini yapmak (veya görmek) anlamı, hacetini yapmak (veya görmek) açıklaması, hacetini yapmak (veya görmek) ile ilgili bilgi, hacetini yapmak (veya görmek) kelimesinin anlamı, hacetini yapmak (veya görmek) hakkında bilgi, hacetini yapmak (veya görmek) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, hacetini yapmak (veya görmek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, hacetini yapmak (veya görmek) kelimesinin eş anlamlısı, hacetini yapmak (veya görmek) wikipedia, hacetini yapmak (veya görmek) sözcüğünün eş anlamlıları...

hacetini yapmak (veya görmek nedir? hacetini yapmak (veya görmek) ne demek?)
1. küçük veya büyük abdestini yapmak
"bu kadar külfete hacet yok."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık