Google plus

google plus anlamı ,son dönemlerde sosyal paylaşım sitelerinin büyük rağbet görmesine seyirci kalmayan google firmasının geliştirmiş olduğu ...

1. son dönemlerde sosyal paylaşım sitelerinin büyük rağbet görmesine seyirci kalmayan google firmasının geliştirmiş olduğu bir web sitesidir.mantık olarak facebook la aynı işlevi görmektedir.
2. google+ çıkış fikri güzeldir, fakat kullanıcı arabirimi çok sıradışıdır. herşey sürükleyerek kullanılır. büyük ihtimalle android telefonlar için bu tarzda geliştirilmiştir. gruplara ve sayfalara yeterli destek vermemesi sebebi ile halen rağbet görmemektedir. google aklını kullanmazsa sonu bkz: google buzz gibi olacaktır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık