string fena değil (veya sayılmaz) - MediaSözlük
dd

fena değil (veya sayılmaz)fena değil (veya sayılmaz)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "fena değil (veya sayılmaz)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."fena değil (veya sayılmaz)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

fena değil (veya sayılmaz) nedir, fena değil (veya sayılmaz) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

fena değil (veya sayılmaz) nedir? fena değil (veya sayılmaz) ne demek, fena değil (veya sayılmaz) eş anlamlısı, fena değil (veya sayılmaz) anlamı, fena değil (veya sayılmaz) açıklaması, fena değil (veya sayılmaz) ile ilgili bilgi, fena değil (veya sayılmaz) kelimesinin anlamı, fena değil (veya sayılmaz) hakkında bilgi, fena değil (veya sayılmaz) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, fena değil (veya sayılmaz) sözcüğü ne anlama gelmektedir, fena değil (veya sayılmaz) kelimesinin eş anlamlısı, fena değil (veya sayılmaz) wikipedia, fena değil (veya sayılmaz) sözcüğünün eş anlamlıları...

fena değil (veya sayılmaz nedir? fena değil (veya sayılmaz) ne demek?)
1. oldukça iyi
"rüşvet aslında fena şeydir fakat daha fenası rüşvet ayıplığını kaybetmişliktir." - b. felek


fena değil (veya sayılmaz kelimesi geçen yazılar)

dambasan, yozgat
bulunmakta ise de bu tam bir orman sayılmaz, ancak yine de bazı fena değil iyidir, ulaşım imkanları rahatlıkla yapılmaktadır.

ermeni kırımı
sadece ermeni köyler değil müslüman köylerde de talan ve yağma yapmıştır bile bir millete veya ırka yöneltilmediği takdirde soykırım sayılmaz.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık