Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir filmi

video izle
ekümenopolis: ucu olmayan şehir filminin orjinal ismi ekümenopolis: ucu olmayan şehir özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

ekümenopolis: ucu olmayan şehir - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

belgesel türünde bir filmdir. filmin yönetmeni imre azem senaristi 2011 - türkiye yapımı bir film izleyeceksiniz. film 88dk sürmektedir.

ekümenopolis: ucu olmayan şehir filmi konusu
ekolojik eşikler aşılmış, ekonomik eşikler aşılmış, nüfus eşikleri aşılmış, sosyal uyum bozulmuş. işte neoliberal kentleşmenin fotoğrafı: “ekümenopolis”. bu ilk uzun metrajlı belgeseliyle istanbul’a bütüncül bir yaklaşımla bakmayı amaçlayan ve değişim kadar onun dinamiklerini de sorgulayan imre azem, bizi yıkılmış gecekondu mahallelerinden gökdelenlerin tepelerine, marmaray’ın derinliklerinden üçüncü köprünün güzergâhına, gayrimenkul yatırımcılarından kentsel muhalefete, bu uçsuz bucaksız kentte bu sayede belki de yaşadığınız istanbul’u yeniden keşfedeceğinizuzun bir yolculuğa çıkartıyor..

ekümenopolis: ucu olmayan şehir filmi oyuncuları ve ekümenopolis: ucu olmayan şehir kadrosu
imre azem


yapımcılığını yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık