ehliyetsizlik

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ehliyetsizlik" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ehliyetsizlik" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ehliyetsizlik nedir, ehliyetsizlik ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ehliyetsizlik nedir? ehliyetsizlik ne demek, ehliyetsizlik eş anlamlısı, ehliyetsizlik anlamı, ehliyetsizlik açıklaması, ehliyetsizlik ile ilgili bilgi, ehliyetsizlik kelimesinin anlamı, ehliyetsizlik hakkında bilgi, ehliyetsizlik kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ehliyetsizlik sözcüğü ne anlama gelmektedir, ehliyetsizlik kelimesinin eş anlamlısı, ehliyetsizlik wikipedia, ehliyetsizlik sözcüğünün eş anlamlıları...

ehliyetsizlik nedir? ehliyetsizlik ne demek?
1. isim ehliyetsiz olma durumu

ehliyetsizlik eş anlamlısı
yetersizlik

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık