eğretilik

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "eğretilik" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."eğretilik" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

eğretilik nedir, eğretilik ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

eğretilik nedir? eğretilik ne demek, eğretilik eş anlamlısı, eğretilik anlamı, eğretilik açıklaması, eğretilik ile ilgili bilgi, eğretilik kelimesinin anlamı, eğretilik hakkında bilgi, eğretilik kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, eğretilik sözcüğü ne anlama gelmektedir, eğretilik kelimesinin eş anlamlısı, eğretilik wikipedia, eğretilik sözcüğünün eş anlamlıları...

eğretilik nedir? eğretilik ne demek?
1. isim eğreti olma durumu
"holün orta yerinde, kötü bir eğretilik, tedirginlik duygusuna kapıldı." - b. günel


eğretilik kelimesi geçen yazılar

ayten timuroğlu
onun sanattında eğretilik, geçicilik, uçuculuk ve her şeyin bozulabilir olması, hiçbir şeyin kalıcı olmaması gibi kavramlar yok.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık