ecinniler top oynuyor

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ecinniler top oynuyor" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ecinniler top oynuyor" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ecinniler top oynuyor nedir, ecinniler top oynuyor ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ecinniler top oynuyor nedir? ecinniler top oynuyor ne demek, ecinniler top oynuyor eş anlamlısı, ecinniler top oynuyor anlamı, ecinniler top oynuyor açıklaması, ecinniler top oynuyor ile ilgili bilgi, ecinniler top oynuyor kelimesinin anlamı, ecinniler top oynuyor hakkında bilgi, ecinniler top oynuyor kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ecinniler top oynuyor sözcüğü ne anlama gelmektedir, ecinniler top oynuyor kelimesinin eş anlamlısı, ecinniler top oynuyor wikipedia, ecinniler top oynuyor sözcüğünün eş anlamlıları...

ecinniler top oynuyor nedir? ecinniler top oynuyor ne demek?
1. "bomboş, kimse yok, ıssız ve sessiz" anlamında kullanılan bir söz
"ben dünyada ecinni filan yoktur demez miydim?" - ö. seyfettin


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık