ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane nedir, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane nedir? ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane ne demek, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane eş anlamlısı, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane anlamı, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane açıklaması, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane ile ilgili bilgi, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane kelimesinin anlamı, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane hakkında bilgi, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane sözcüğü ne anlama gelmektedir, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane kelimesinin eş anlamlısı, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane wikipedia, ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane sözcüğünün eş anlamlıları...

ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane nedir? ecel geldi cihana, baş ağrısı bahane ne demek?
1. "herkesin ölümü için bir sebep vardır" anlamında kullanılan bir söz
"vaktinize hazır olun / ecel vardır gelir bir gün" - yunus emre


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık