ebruculuk

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ebruculuk" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ebruculuk" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ebruculuk nedir, ebruculuk ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ebruculuk nedir? ebruculuk ne demek, ebruculuk eş anlamlısı, ebruculuk anlamı, ebruculuk açıklaması, ebruculuk ile ilgili bilgi, ebruculuk kelimesinin anlamı, ebruculuk hakkında bilgi, ebruculuk kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ebruculuk sözcüğü ne anlama gelmektedir, ebruculuk kelimesinin eş anlamlısı, ebruculuk wikipedia, ebruculuk sözcüğünün eş anlamlıları...

ebruculuk nedir? ebruculuk ne demek?
1. isim ebrucunun yaptığı iş


ebruculuk kelimesi geçen yazılar

köksal pabuçcu
1999 yılında marblism -resimde ebruculuk-sanat akımını kurdu ve ebruyu resimlerinde fon olarak değil, resmin bir parçası olarak kullandı.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık