durağan

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "durağan" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."durağan" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

durağan nedir, durağan ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

durağan nedir? durağan ne demek, durağan eş anlamlısı, durağan anlamı, durağan açıklaması, durağan ile ilgili bilgi, durağan kelimesinin anlamı, durağan hakkında bilgi, durağan kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, durağan sözcüğü ne anlama gelmektedir, durağan kelimesinin eş anlamlısı, durağan wikipedia, durağan sözcüğünün eş anlamlıları...

durağan nedir? durağan ne demek?
1. sıfat yerini değiştirmeyen, yerli, hareketsiz, sabit
"sessizce gezinecek çevresinde, durağan bir yıldız gibi gökle birlikte dönecek o." - t. oflazoğlu
2. mecaz etkin olmayan, gelişmemiş
3. fizik akışmaz

1. özel, isim sinop iline bağlı ilçelerden biri

durağan eş anlamlısı
sabit, hareketsiz, yerli, akışmaz

durağan kelimesi geçen yazılar

durağan başlangıç
durağan başlangıç, bir yarış ın, araçların durağan konumlarından başlamasına verilen addır. bu tür uygulamalarda, yarışın başlamasından

kemerbahçe, durağan
kemerbahce köyü, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

erenköy, durağan
eren köy, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

çerçiler, durağan
çerçiler-bucak merkezi, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir belde dir. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi

olukbaşı, durağan
olukbaşı, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. kültür : kürt köyüdür. köy kürt köyü olup tamamı kürtlerden oluşmaktadır.

kuzuluk, durağan
kuzuluk, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

köseli, durağan
köseli, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

kavaklı, durağan
kavaklı, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

kaplangı, durağan
kaplangı, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

gürpınar, durağan
gürpınar, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün osmanlı dönemindeki esas adı kaya köydür. köy kaya köy adını köyün

dereli, durağan
dereli, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

dağdelen, durağan
dağdelen, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

cevizlibağ, durağan
cevizlibağ, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe köyümüzün adı atatürkün köye gelip de bir tane ceviz ağçı dikipde

bayat, durağan
bayat, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: bayat köyü tarihi menteşoğulları beyliğine dayanır. kültür: süt kuzusu kebabı

ayvacık, durağan
ayvacık, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

akpınar, durağan
akpınar, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

akçabük, durağan
akçabük, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: akçabük köyünün adı eskiden çok fazla bulunan "bük üzümü -böğürtlen-"

güngören, durağan
güngören, sinop ilinin durağan ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: koyun eski adi kepez olmakla birlikte olukbası koyüne bağlı mahalle idi

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık