dünyanın ucu uzundur

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dünyanın ucu uzundur" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dünyanın ucu uzundur" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dünyanın ucu uzundur nedir, dünyanın ucu uzundur ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dünyanın ucu uzundur nedir? dünyanın ucu uzundur ne demek, dünyanın ucu uzundur eş anlamlısı, dünyanın ucu uzundur anlamı, dünyanın ucu uzundur açıklaması, dünyanın ucu uzundur ile ilgili bilgi, dünyanın ucu uzundur kelimesinin anlamı, dünyanın ucu uzundur hakkında bilgi, dünyanın ucu uzundur kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dünyanın ucu uzundur sözcüğü ne anlama gelmektedir, dünyanın ucu uzundur kelimesinin eş anlamlısı, dünyanın ucu uzundur wikipedia, dünyanın ucu uzundur sözcüğünün eş anlamlıları...
dünyanın ucu uzundur kelimesi geçen yazılar

katana
dünyanın en keskin kılıçlarıdır. uzunluğa göre : bir katana 2 şaku dan uzundur. katana, uzunluğu 1 ve 2 şaku arasında olan vakizaşi den uzundur.

gök balina
dünyanın ispermeçet balinası ndan sonraki en yüksek sesli ikinci göğüs yüzgeçleri 3-4 m kadar uzundur ve uçlara doğru incelir.

köpek
larla da akraba dır. kedi lerle birlikte dünyanın en geniş coğrafyaya yayılan ve en bulunan sivri köpek dişleri diğer dişlerden daha uzundur.

böcek
dünyanın hemen hemen her yerinde bulunurlar ve bazen çok yoğun bağırsak en kısa, bitkiyle beslenenlerde uzun ve dışkı yiyicilerde ise en uzundur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık