detaylandırılmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "detaylandırılmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."detaylandırılmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

detaylandırılmak nedir, detaylandırılmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

detaylandırılmak nedir? detaylandırılmak ne demek, detaylandırılmak eş anlamlısı, detaylandırılmak anlamı, detaylandırılmak açıklaması, detaylandırılmak ile ilgili bilgi, detaylandırılmak kelimesinin anlamı, detaylandırılmak hakkında bilgi, detaylandırılmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, detaylandırılmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, detaylandırılmak kelimesinin eş anlamlısı, detaylandırılmak wikipedia, detaylandırılmak sözcüğünün eş anlamlıları...

detaylandırılmak nedir? detaylandırılmak ne demek?
1. nsz ayrıntılandırılmak

detaylandırılmak eş anlamlısı
ayrıntılandırılmak

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık