damdan düşercesine

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "damdan düşercesine" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."damdan düşercesine" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

damdan düşercesine nedir, damdan düşercesine ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

damdan düşercesine nedir? damdan düşercesine ne demek, damdan düşercesine eş anlamlısı, damdan düşercesine anlamı, damdan düşercesine açıklaması, damdan düşercesine ile ilgili bilgi, damdan düşercesine kelimesinin anlamı, damdan düşercesine hakkında bilgi, damdan düşercesine kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, damdan düşercesine sözcüğü ne anlama gelmektedir, damdan düşercesine kelimesinin eş anlamlısı, damdan düşercesine wikipedia, damdan düşercesine sözcüğünün eş anlamlıları...

damdan düşercesine nedir? damdan düşercesine ne demek?
1. birdenbire ve yersiz olarak
"pencerenin önüne geçmiş, dalgın ve hiddetli nazarlarıyla karşıki damları seyrediyordu." - e. e. talu


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık