dama taşı gibi oynatmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dama taşı gibi oynatmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dama taşı gibi oynatmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dama taşı gibi oynatmak nedir, dama taşı gibi oynatmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dama taşı gibi oynatmak nedir? dama taşı gibi oynatmak ne demek, dama taşı gibi oynatmak eş anlamlısı, dama taşı gibi oynatmak anlamı, dama taşı gibi oynatmak açıklaması, dama taşı gibi oynatmak ile ilgili bilgi, dama taşı gibi oynatmak kelimesinin anlamı, dama taşı gibi oynatmak hakkında bilgi, dama taşı gibi oynatmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dama taşı gibi oynatmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, dama taşı gibi oynatmak kelimesinin eş anlamlısı, dama taşı gibi oynatmak wikipedia, dama taşı gibi oynatmak sözcüğünün eş anlamlıları...

dama taşı gibi oynatmak nedir? dama taşı gibi oynatmak ne demek?
1. birini sık sık bir yerden bir yere göndermek veya atamak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık