dama çıkmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dama çıkmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dama çıkmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dama çıkmak nedir, dama çıkmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dama çıkmak nedir? dama çıkmak ne demek, dama çıkmak eş anlamlısı, dama çıkmak anlamı, dama çıkmak açıklaması, dama çıkmak ile ilgili bilgi, dama çıkmak kelimesinin anlamı, dama çıkmak hakkında bilgi, dama çıkmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dama çıkmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, dama çıkmak kelimesinin eş anlamlısı, dama çıkmak wikipedia, dama çıkmak sözcüğünün eş anlamlıları...

dama çıkmak nedir? dama çıkmak ne demek?
1. cinsel istekleri artmak
"pencerenin önüne geçmiş, dalgın ve hiddetli nazarlarıyla karşıki damları seyrediyordu." - e. e. talu


dama çıkmak kelimesi geçen yazılar

kocaözü, hekimhan
deyimler : sade ve temiz bir türkçe’nin konuşulduğu kocaözü de halkın günlük hayatta dışarı çıkmak: gözü dönmek: papucu dama atılmak: söz vurmak:

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık