dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı nedir, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı nedir? dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı ne demek, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı eş anlamlısı, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı anlamı, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı açıklaması, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı ile ilgili bilgi, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı kelimesinin anlamı, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı hakkında bilgi, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı sözcüğü ne anlama gelmektedir, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı kelimesinin eş anlamlısı, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı wikipedia, dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı sözcüğünün eş anlamlıları...

dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı nedir? dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı ne demek?
1. yersiz ve saçma sözler karşısında söylenen bir söz
"pencerenin önüne geçmiş, dalgın ve hiddetli nazarlarıyla karşıki damları seyrediyordu." - e. e. talu


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık