dalgalandırabilmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dalgalandırabilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dalgalandırabilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dalgalandırabilmek nedir, dalgalandırabilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dalgalandırabilmek nedir? dalgalandırabilmek ne demek, dalgalandırabilmek eş anlamlısı, dalgalandırabilmek anlamı, dalgalandırabilmek açıklaması, dalgalandırabilmek ile ilgili bilgi, dalgalandırabilmek kelimesinin anlamı, dalgalandırabilmek hakkında bilgi, dalgalandırabilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dalgalandırabilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, dalgalandırabilmek kelimesinin eş anlamlısı, dalgalandırabilmek wikipedia, dalgalandırabilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

dalgalandırabilmek nedir? dalgalandırabilmek ne demek?
1. -i dalgalandırma ihtimali veya imkânı bulunmak
2. dalgalandırmaya gücü yetmek


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık