dalga çukuru

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dalga çukuru" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dalga çukuru" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dalga çukuru nedir, dalga çukuru ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dalga çukuru nedir? dalga çukuru ne demek, dalga çukuru eş anlamlısı, dalga çukuru anlamı, dalga çukuru açıklaması, dalga çukuru ile ilgili bilgi, dalga çukuru kelimesinin anlamı, dalga çukuru hakkında bilgi, dalga çukuru kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dalga çukuru sözcüğü ne anlama gelmektedir, dalga çukuru kelimesinin eş anlamlısı, dalga çukuru wikipedia, dalga çukuru sözcüğünün eş anlamlıları...

dalga çukuru nedir? dalga çukuru ne demek?
1. isim, coğrafya birbiri ardından gelen iki dalga arasında oluşan çukur bölge


dalga çukuru kelimesi geçen yazılar

dalga
dalga, bir fizik terimi olarak, uzay veya uzayzaman da yayılan ve sıklıkla iki dalga tepesi veya dalga çukuru arasındaki mesafedir.

harmonik dalgalar
dalgaları matematiksel oarak belirtmek istersek bir harmonik dalga fonksiyonuna ulaşırız. dalga tepesi ya da çukuru arasında ki mesafe gibi.

kızılötesi
orta dalga kızılötesi -mwır, ır-c dın-: 3-8 µm. çıngıraklı yılanlar ın kafasında bir çift kızılötesi algılayıcı çukuru bulunur.

güney okyanusu
en alçak nokta: güney sandviç çukuru ’nun -southern sandwich trench yılın büyük çoğunluğuna hakim olan hızlı rüzgarlar ve büyük dalga lar

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık