daldırıvermek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "daldırıvermek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."daldırıvermek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

daldırıvermek nedir, daldırıvermek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

daldırıvermek nedir? daldırıvermek ne demek, daldırıvermek eş anlamlısı, daldırıvermek anlamı, daldırıvermek açıklaması, daldırıvermek ile ilgili bilgi, daldırıvermek kelimesinin anlamı, daldırıvermek hakkında bilgi, daldırıvermek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, daldırıvermek sözcüğü ne anlama gelmektedir, daldırıvermek kelimesinin eş anlamlısı, daldırıvermek wikipedia, daldırıvermek sözcüğünün eş anlamlıları...

daldırıvermek nedir? daldırıvermek ne demek?
1. -i, -e ansızın daldırmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık