daldırılabilmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "daldırılabilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."daldırılabilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

daldırılabilmek nedir, daldırılabilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

daldırılabilmek nedir? daldırılabilmek ne demek, daldırılabilmek eş anlamlısı, daldırılabilmek anlamı, daldırılabilmek açıklaması, daldırılabilmek ile ilgili bilgi, daldırılabilmek kelimesinin anlamı, daldırılabilmek hakkında bilgi, daldırılabilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, daldırılabilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, daldırılabilmek kelimesinin eş anlamlısı, daldırılabilmek wikipedia, daldırılabilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

daldırılabilmek nedir? daldırılabilmek ne demek?
1. -e daldırılma ihtimali veya imkânı bulunmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık