dalaverecilik

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dalaverecilik" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dalaverecilik" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dalaverecilik nedir, dalaverecilik ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dalaverecilik nedir? dalaverecilik ne demek, dalaverecilik eş anlamlısı, dalaverecilik anlamı, dalaverecilik açıklaması, dalaverecilik ile ilgili bilgi, dalaverecilik kelimesinin anlamı, dalaverecilik hakkında bilgi, dalaverecilik kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dalaverecilik sözcüğü ne anlama gelmektedir, dalaverecilik kelimesinin eş anlamlısı, dalaverecilik wikipedia, dalaverecilik sözcüğünün eş anlamlıları...

dalaverecilik nedir? dalaverecilik ne demek?
1. isim dalavereci olma durumu, taklacılık, kolpoculuk

dalaverecilik eş anlamlısı
taklacılık

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık