dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) nedir, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) nedir? dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) ne demek, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) eş anlamlısı, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) anlamı, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) açıklaması, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) ile ilgili bilgi, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) kelimesinin anlamı, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) hakkında bilgi, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) kelimesinin eş anlamlısı, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) wikipedia, dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) sözcüğünün eş anlamlıları...

dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek nedir? dalavere çevirmek (veya dalaveresini döndürmek) ne demek?)
1. yalan dolanla gizlice kötü iş görmek
"gümrük dalaveresini bilmediğim için tüccar yanına giremedim." - p. safa


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık