dal budak salmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dal budak salmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dal budak salmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dal budak salmak nedir, dal budak salmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dal budak salmak nedir? dal budak salmak ne demek, dal budak salmak eş anlamlısı, dal budak salmak anlamı, dal budak salmak açıklaması, dal budak salmak ile ilgili bilgi, dal budak salmak kelimesinin anlamı, dal budak salmak hakkında bilgi, dal budak salmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dal budak salmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, dal budak salmak kelimesinin eş anlamlısı, dal budak salmak wikipedia, dal budak salmak sözcüğünün eş anlamlıları...

dal budak salmak nedir? dal budak salmak ne demek?
1. karmaşık bir biçimde yayılıp genişlemek
"cılız dallar, yeşili fersiz, tırnak kadar yapraklar!" - t. buğra
2. soy yönünden genişleyip yayılmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık