daktilografi

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "daktilografi" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."daktilografi" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

daktilografi nedir, daktilografi ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

daktilografi nedir? daktilografi ne demek, daktilografi eş anlamlısı, daktilografi anlamı, daktilografi açıklaması, daktilografi ile ilgili bilgi, daktilografi kelimesinin anlamı, daktilografi hakkında bilgi, daktilografi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, daktilografi sözcüğü ne anlama gelmektedir, daktilografi kelimesinin eş anlamlısı, daktilografi wikipedia, daktilografi sözcüğünün eş anlamlıları...

daktilografi nedir? daktilografi ne demek?
1. isim yazı makinesi ile yazı yazma işi


daktilografi kelimesi geçen yazılar

kömürköy, vize
kömürköy ilköğretim okulu hakkında her şey: daktilografi salonu, revir :revir yoktur. daktilo işleri müdür odasında yapılmaktadır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık