daktilo masası

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "daktilo masası" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."daktilo masası" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

daktilo masası nedir, daktilo masası ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

daktilo masası nedir? daktilo masası ne demek, daktilo masası eş anlamlısı, daktilo masası anlamı, daktilo masası açıklaması, daktilo masası ile ilgili bilgi, daktilo masası kelimesinin anlamı, daktilo masası hakkında bilgi, daktilo masası kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, daktilo masası sözcüğü ne anlama gelmektedir, daktilo masası kelimesinin eş anlamlısı, daktilo masası wikipedia, daktilo masası sözcüğünün eş anlamlıları...

daktilo masası nedir? daktilo masası ne demek?
1. isim üzerinde daktilo ile yazı yazılan özel masa


daktilo masası kelimesi geçen yazılar

kömürköy, vize
yerler :koridorda 2 adet tenis masası, voleybol sahası, basketbol sahası. kömürköy ilköğretim: daktilo işleri müdür odasında yapılmaktadır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık