dağda bağın var, yüreğinde dağın var

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dağda bağın var, yüreğinde dağın var" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dağda bağın var, yüreğinde dağın var" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dağda bağın var, yüreğinde dağın var nedir, dağda bağın var, yüreğinde dağın var ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dağda bağın var, yüreğinde dağın var nedir? dağda bağın var, yüreğinde dağın var ne demek, dağda bağın var, yüreğinde dağın var eş anlamlısı, dağda bağın var, yüreğinde dağın var anlamı, dağda bağın var, yüreğinde dağın var açıklaması, dağda bağın var, yüreğinde dağın var ile ilgili bilgi, dağda bağın var, yüreğinde dağın var kelimesinin anlamı, dağda bağın var, yüreğinde dağın var hakkında bilgi, dağda bağın var, yüreğinde dağın var kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dağda bağın var, yüreğinde dağın var sözcüğü ne anlama gelmektedir, dağda bağın var, yüreğinde dağın var kelimesinin eş anlamlısı, dağda bağın var, yüreğinde dağın var wikipedia, dağda bağın var, yüreğinde dağın var sözcüğünün eş anlamlıları...

dağda bağın var, yüreğinde dağın var nedir? dağda bağın var, yüreğinde dağın var ne demek?
1. "malı, mülkü veya evladı olanlar kaygı ve tasadan uzak olamazlar" anlamında kullanılan bir söz


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık