dağarcığına atmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dağarcığına atmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dağarcığına atmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dağarcığına atmak nedir, dağarcığına atmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dağarcığına atmak nedir? dağarcığına atmak ne demek, dağarcığına atmak eş anlamlısı, dağarcığına atmak anlamı, dağarcığına atmak açıklaması, dağarcığına atmak ile ilgili bilgi, dağarcığına atmak kelimesinin anlamı, dağarcığına atmak hakkında bilgi, dağarcığına atmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dağarcığına atmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, dağarcığına atmak kelimesinin eş anlamlısı, dağarcığına atmak wikipedia, dağarcığına atmak sözcüğünün eş anlamlıları...

dağarcığına atmak nedir? dağarcığına atmak ne demek?
1. bir bilgiyi eski bilgilerine katmak, zihnine yerleştirmek


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık